W tym miejscu można znaleźć informacje o zdobywcach Korony Beskidu Niskiego.
171/2019
Nr weryfikacji | Nazwisko i Imię | Miejscowość zamieszkania zdobywcy |
---|---|---|
III krotny Zdobywca |
||
III krotny zdobywca |
||
Szmidt Kazimiera | ||
Wiącek Andrzej | ||
Górawska Ewa | ||
Tokarz Radosław Jan | ||
Bobusia Daniel | ||
Madej Magdalena | ||
101/2018 | Subik Barbara | Krosno |
101/2018 | Subik Barbara | Krosno |
102/2018 | Sypień Teresa | Czeluśnica |
103/2018 | Waśko Marcin | Jasło |
104/2018 | Moszczyńska Aleksandra | Jasło |
105/2018 | Moszczyński Karol | Jasło |
106/2018 | Życzyński Rajmund | Chełmiec |
107/2018 | Poremba Marta | Kamionna Wielka |
108/2018 | Mikoda Stanisław | Kaniów |
109/2018 | Mosz Adam | Rybnik |
110/2018 | Manikowski Sławomir | Kędzierzyn Koźle |
111/2018 | Szyra Dariusz | Wodzisław Śląski |
112/2018 | Szyra Romuald | Bielsko – Biała |
113/2018 | Markiewicz Dorota | Bielsko – Biała |
114/2018 | Szymański Rafał | Warszawa |
115/2018 | Morawski krzysztof | Otwock |
116/2018 | Morawski Piotr | Otwock |
117/2018 | Kołacz Grzegorz | Mielec |
118/2018 | Bogacz – Bukowska Anna | Sobolów |
119/2018 | Jachym Stanisław | Sobolów |
120/2018 | Puchała Piotr | Gliniczek |
121/2018 | Połomski Piotr | Nowy Sącz |
122/2018 | Połomski Andrzej | Nowy Sącz |
123/2018 | Matczyńska Jolanta | Nowy Sącz |
124/2018 | Szeliga Agnieszka | Nowy Sącz |
125/2018 | Tobiasz Ryszard | Nowy Sącz |
126/2018 | Kubik Antoni | Pszczyna |
127/2018 | Kupczakiewicz Jerzy | Rzeszów |
128/2018 | Niezgoda Janusz | Krosno |
129/2018 | Halibożek Zdzisław | Gorlice |
130/2018 | Gąsior Mariola | Gorlice |
131/2018 | Klich Wojciech | Jasło |
132/2018 | Garecki Piotr | Kielce |
133/2018 | Szneider Sebastian | Gliwice |
134/2018 | Biros Piotr | Lipinki |
135/2018 | Kłosowska Ewa | Tuchola |
136/2018 | Lorbiecki Krzysztof | Tuchola |
137/2018 | Groński Paweł | Nowy Sącz |
138/2018 | Urbanik Małgorzata | Trzcinica |
139/2018 | Żarski Gracjan | Katowice |
140/2018 | Marciniec Maria | Sękowa |
141/2018 | Marciniec Dariusz | Sękowa |
142/2018 | Wolski Stefan | Kraków |
143/2018 | Zielińska Maria | Gorlice |
144/2018 | Brudniak Wiesława | Gorlice |
145/2019 | Sterzel – Habas Małgorzata | Szalowa |
146/2019 | Tomecki Rafał | Warszawa |
147/2019 | Tokarski Jan | Wiśniowa |
148/2019 | Habas Mariusz | Lipinki |
149/2019 | Rutyna Edyta | Niepla |
150/2019 | Rutyna Rafał | Niepla |
151/2019 | Klasiński Piotr | Zrębice Pierwsze |
152/2019 | Dobrowolska Natalia | Gorlice |
153/2019 | Dobrowolski Waldemar | Gorlice |
154/2019 | Przybycień Stanisław | Dominikowice |
155/2019 | Kalinowski Adrian | Dominikowice |
156/2019 | Wielgosz Sabina | Łajsce |
157/2019 | Kamińska Paulina | Strzeszyn |
158/2019 | Kołc Magdalena | Brzeźnica |
159/2019 | Kołc Mariusz | Brzeźnica |
160/2019 | Michalska Katarzyna | Warszawa |
161/2019 | Rosiński Mariusz | Warszawa |
162/2019 | Wojdyła Wojciech | Nawsie Kolaczyckie |
163/2019 | Kalinowska Monika | Dominikowice |
164/2019 | Przybycień Agata | Dominikowice |
165/2019 | Baran Zbigniew | Żory |
166/2019 | Błażejowski Tomasz | Jasło |
167/2019 | Sypień Władysław | Jasło |
168/2019 | Siłuch Jerzy | Warszawa |
169/2019 | Ołpińdka Pabisz Beata | Biecz |
170/2019 | Winiarski Jan | Rzeszów |
171/2019 | Winiarski Krzysztof | Rzeszów |
172/2019 | Winiarska Amelia | Rzeszów |
173/2019 | Winiarska Monika | Rzeszów |
174/2019 | Uriasz Dariusz | Lubatówka |
175/2019 | Chorobik Marek | Dobczyce |
176/2019 | Kosińska Joanna | Wójtowa |
177/2019 | Kosiński Wojciech | Wójtowa |
178/2019 | Kosiński Roman | Wójtowa |
179/2019 | Penar Marian | Klimkówka |
180/2019 | Penar Danuta | Klimkówka |
181/2019 | Deptuła Tomasz | Lublin |
182/2019 | Oberc Danuta | Posada Górna |
183/2019 | Drwiła Tadeusz | Zbylitowska Góra |
184/2019 | Smoleń Helena | Rymanów |
185/2019 | Dworzańska Janina | Rymanów |
186/2019 | Kania – Zajma Krystna | Kraków |
187/2019 | Gostyńska Weronika | Kraków |
188/2019 | Zajma Edward | Kraków |
189/2019 | Żak Henryk | Kocmyrzów – Luborzyca |
190/2019 | Żak Elżbieta | Kocmyrzów – Luborzyca |
191/2019 | Gącik Urszula | Kraków |
192/2019 | Bogacz Marta | Kłaj |
193/2019 | Bogacz Witold | Kłaj |
194/2019 | Klich Andrzej | Kraków |
195/2019 | Halo Eugeniusz | Kraków |
196/2019 | Wrona Bronisław | Krzeszowice |
197/2019 | Firszt Agnieszka | Kraków |
198/2019 | Reicher Joanna | Kraków |
199/2019 | Ciszewski Waldemar | Kraków |
200/2019 | Dzięglewska Aleksandra | Kraków |
201/2019 | Żuchowicz Danuta | Kraków |
202/2019 | Alechnowicz Iwona | Kraków |
203/2019 | Wdowiarz Agata | Kraków |
204/2019 | Gaweł Adam | Kraków |
205/2019 | Michalik Ryszard | Kraków |
206/2019 | Wiechecki Jacek | Kraków |
207/2019 | Taraba Filip | Trzcinica |
208/2019 | Taraba Andrzej | Trzcinica |
209/2019 | Sokulska Aneta | Szymbark |
210/2019 | Matachowski Damian | Jedlicze |
211/2019 | Sypień Mateusz | Jasło |
212/2019 | Szwiec Joanna | Leszno |
213/2019 | Bilo Zbigniew | Przemyśl |
214/2019 | Kostiuk Paweł | Przemyśl |
215/2019 | Gawlik Ewa | Stalowa Wola |
216/2019 | Idziniak Ewa | Stalowa Wola |
217/2019 | Idziniak Marian | Stalowa Wola |
218/2019 | Czeluśniak Ewa | Wójtowa |
219/2019 | Czeluśniak Tomasz | Wójtowa |
220/2019 | Czeluśniak Agnieszka | Wójtowa |
221/2019 | Cedro-Czubaj Magdalena | Kraków |
222/2019 | Czubaj Grzegorz | Kraków |
223/2019 | Śmigielski Bogdan | Wieliczka |
224/2019 | Tracz Bogdan | Wieliczka |
225/2019 | Szewczyk Maria | Kraków |
226/2019 | Michalec Kazimierz | Wójtowa |
227/2019 | Szewczyk Lesław | Kraków |
228/2019 | Jakieła Janusz | Krosno |
229/2019 | Jaworski Waldemar | Sosnowiec |
230/2019 | Chmielowiec Daniel | Szymbark |
231/2019 | Krawiec Joanna | Targowiska |
232/2019 | Klara Zofia | Targowiska |
233/2019 | Klara Marek | Targowiska |
233/2019 | Klara Marek | Targowiska |
234/2019 | Kluk Damian | Cergowa |
235/2019 | Polak Tomasz | Jasło |
236/2019 | Woźniak Agnieszka | Tarnowiec k. Tarnowa |
237/2019 | Zajdel Elżbieta | Krosno |
238/2019 | Mazurek Stanisław | Jasło |
239/2019 | Kajak-Mazurek Barbara | Jasło |